De Pater, live muziek!
Nu, op speciaal verzoek (request) van een van onze studenten, het weekprogramma van het muzikantencafé de Pater. Het “live” programma heeft vier avonden:
woensdagavond: Popworkshop & Pater sessie (= jamsessions). De workshop begint altijd om 19.30 uur. Je leert dan alle ins en outs van de hedendaagse (contemporary) popmuziek. De Pater sessie begint om 23 uur. Iedereen mag participeren.
donderdagavond: Salsa & latin jazz sessie. Elke donderdagavond is er een salsa en/of latin jazz sessie. Studenten van het Rotterdams Conservatorium laten hun muziek horen. Maar ook studenten van het Haagse conservatorium en andere muzikanten spelen op uitnodiging (invitation) mee.
vrijdagavond: Jazzpodium. Elke vrijdagavond is er vanaf 22 uur een jazzconcert. Je kunt daar luisteren naar moderne jazz en allerlei afwijkende (out of the ordinary) jazz stijlen.
zaterdagavond: Reggae, Hiphop, R & B sessies. Om 22 uur begint altijd een try-out concert van een beginnende band. Je kunt ook zelf participeren in deze try-outs! Bel dan de Pater, tel. 070-3450852.
zondagavond: Funkavond. Zij spelen tot diep in de nacht. Ook met deze sessie kun je meespelen. Je moet dan wel ervaring (experience) hebben met funk en/of jazzfunk.
Voor meer informatie: www.patermuziek.nl